1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде да го славам роденденот?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Macy12, 3 август 2013.

 1. Macy12

  Macy12 Активен член

  Се зачлени на:
  3 август 2013
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Ми се наближува роденденот и сакам да го прославам но незнам каде.Ќе викам 5-6 другарки.Мислев да го славам дома или во некоја пицерија.Ако имате некој друг пример пишете. :)
   
 2. Wild-girl1234

  Wild-girl1234 Активен член

  Се зачлени на:
  26 мај 2013
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  2
  иди во кафич, закажи си маса и тип топ ке ви биде :)
   
  На Macy12 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.738
  Девојки има ваква тема побарајте во кафе муабети мислам дека беше,
  инаку имаш мнооогу среќа што ти е на лето, најубави се ми родендени на отворено, ама ти бидејки имаш маклу гости и тоа другарки би ти рекла дома
  како и да е најди ја темата како што ти реков ќе муабетиме таму, ќе ни кажеш што како сакаш и ќе видиме :)
   
 4. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.894
  Допаѓања:
  14.690
  Пол:
  Женски
  дома карантински
  кажи им да си направат секоја сама кафе и на камера гледајте се разговарајте си

  *што се ќе ми направи досадава ејј:rofl: