1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде да го сменам "Фемина" името

Дискусија во 'Канта' започната од BojanaLegija, 12 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BojanaLegija

  BojanaLegija Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2014
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  64
  Хм, па женски мислам дека ја ставив темава во точна категорија или како и да е. ;) Сакам да прашам каде можам (ако боопшто може) да си го сменам името на Фемина?
   
 2. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Мислиш на никот?Е тоа,не може тоа ти го пиши и во ПРАВИЛА НА ФОРУМОТ.:)
  Инаку темава мириса на Канта :)
   
  На feminium му/ѝ се допаѓа ова.
 3. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.501
  Пол:
  Женски
  Пуу, не да мирисааа.. ТРУЕ на канта :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.