Каде да најдам/купам за најмалите?

Дискусија во 'Бебе' започната од Katerina2017, 7 јуни 2017.

 1. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.083
  Допаѓања:
  7.148
  Каде онлајн да најдам најк тренерки за 1 годинка?
  Спортвижн и спорт м нема. Незнам кои деуги спортски ги има, и имаат онлајн продажба
   
 2. hristinan12

  hristinan12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2014
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  593
  Пол:
  Женски
  Дали знае каде можам да најдам материјал за да обложам ваква игрална? нешто како гумирано доаѓа...
   
 3. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  8.580
  Допаѓања:
  70.473
  Блузиче со paw patrol сте виделе негде?
   
 4. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  9.179
  Допаѓања:
  111.670
  Д спорт
  Спорт реалити
  Бузз
  види
  Ама многу е слаб изборот на Најк. Не дека на Адидас има , се исти модели се.
  Јас Џорданки барав за бдеј и се откажав.
  Ќе купам од Солун здравје.
   
  На AlicaInWonderland му/ѝ се допаѓа ова.
 5. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.083
  Допаѓања:
  7.148
  Јас џорданки од ибеј му нарачав. Ама ми ги царинија па испаднаа изгор. Ама ај ќеф имав голем :) стварно се јаки, црно-црвени. Ако сакаш разгледај. Исто и џордан тренерки зедовме од спортвижн. Ама најк никако да најдам.
  Добра ти е идеата со Солун
   
  На duffi му/ѝ се допаѓа ова.
 6. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  8.580
  Допаѓања:
  70.473
  Скоро бевме Солун и таму повеќе Адидас имаше ,најк не најдов.
  Ако најдете кажете ми и мене .
   
  На AlicaInWonderland му/ѝ се допаѓа ова.
 7. monik55

  monik55 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2015
  Пораки:
  4.694
  Допаѓања:
  48.382
  Пол:
  Женски
  Ако не тие битно да се од блендирана продавница,тука има.
  https://www.facebook.com/1472780693013033/posts/2330118183945942/
   
  На eli25 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  9.179
  Допаѓања:
  111.670
  Мојот прооде со Џорданки, најмногу му лежеа. Мек модел што се витка и длабоки.
  Тогаш од Мега Аутлет ги земавме. Ќе разгледам и ибеј. Иако за бдеј сме готови веќе.:D

  Ели имаат Најк дуќан за деца во Космос мислам беше. Мал е и забуткан , ама има по нешто. И во аутлетот најгоре.
   
  На AlicaInWonderland и eli25 им се допаѓа ова.
 9. RedRevolution

  RedRevolution Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2015
  Пораки:
  1.153
  Допаѓања:
  3.175
  Пол:
  Женски
  Девојки итно ми е. Како се викаше позади пластичарска дуќанот за матријали за завеси?
   
 10. Flyfly90

  Flyfly90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  68
  Пол:
  Женски
  Здраво
  Каде да најдам вакво нешто?
   

  Прикачени фајлови:

 11. emkaemka

  emkaemka Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 јули 2013
  Пораки:
  5.597
  Допаѓања:
  56.541
  Пол:
  Женски
  Окаиди, ако не и истото го има, види и во Зара и таму има вакви :)
   
 12. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.264
  Допаѓања:
  3.406
  Патичиња бр 20/21 од каде купувате за најмилите?
   
 13. Sofi.ja

  Sofi.ja Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2012
  Пораки:
  2.281
  Допаѓања:
  7.972
  Каде може да се најде ваков тип на играчка за на количка?
  20200221_181649.jpg 20200221_181702.jpg
   
 14. Septemvri

  Septemvri Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 декември 2018
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  2.681
  Пол:
  Женски
  На Sofi.ja му/ѝ се допаѓа ова.
 15. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  9.179
  Допаѓања:
  111.670
  На Sofi.ja му/ѝ се допаѓа ова.
 16. llama.mamma

  llama.mamma Активен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2020
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Да не сретнала некоја низ Скопје силиконско лигавче? Се си мислам имам видено во дм, уште бремена додека бев, ама сега нема. И во потрага сум по тањирче со дупло дно?
   
 17. day.dreamer

  day.dreamer Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2011
  Пораки:
  244
  Допаѓања:
  569
  Во Бебесупермаркет имаш на Томи Типи силиконско лигавче. Мислам дека и тањирче има, ама не сум сигурна.
   
  На llama.mamma му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Dikinzi

  Dikinzi Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2019
  Пораки:
  1.083
  Допаѓања:
  2.790
  Пол:
  Женски
  Женски, дали случајно некоја од вас знае каде можам да најдам вакво мало креветче ? Либерта нема, Крш нема, и се останато проверив..да не сте забележале случајно по дуќани во Скопје, или на пластичарска ? Или па било кој друг град ? Фала ви :hug:
   

  Прикачени фајлови:

 19. Larahappy

  Larahappy Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2019
  Пораки:
  1.062
  Допаѓања:
  4.798
  Screenshot_20200222_144756.jpg Каде гo има и цена?
   
 20. Makedonka007

  Makedonka007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2017
  Пораки:
  1.008
  Допаѓања:
  1.653
  Патичиња за проодување каде да најдам? Кои се најдобри според вас? Кои ви се испробани?