1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде да се најде добар, а евтин книговодител?

Дискусија во 'На работното место' започната од ana-milo, 16 февруари 2016.

 1. ana-milo

  ana-milo Активен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2016
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  202
  Пол:
  Женски
  За оние кои имаат мали бизниси
  Задоволни ли сте од вашиот книговодител и колку ве чини?
  Дали често ги менувате книговодителите ?
   
 2. SneznaSnegulka

  SneznaSnegulka Активен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  Јас го немам овој проблем. Јас сум си книговодител :D:D:D:D