Каде да ја најдам темата?

Дискусија во 'За форумот' започната од Lizalka, 2 јули 2010.

 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.874
  Допаѓања:
  54.030
  Пол:
  Женски
 2. INSIDIOUS

  INSIDIOUS Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  512
  каде да ја најдам темата кој интернет пребарувч го користите?
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
 4. pamelche

  pamelche Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  3.696
  Допаѓања:
  11.394
  Не, не вашите нокти, туку некоја друга за прикачување слики од нокти :)
   
 5. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.029
  Допаѓања:
  8.002
  Што ви се пие во моментов ? Зошто е заклучена :?:

  Има ли тема :
  Порачување на производи од каталог или купување од парфимерија ???
  Ако нема одма некој нека отвори :rofl:
   
 6. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  269
  за љубовни статуси???
   
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.874
  Допаѓања:
  54.030
  Пол:
  Женски
 8. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  269
  овај последниот одоговр за мене беше? .. за љубовни статуси барам ако воопшто има :?: :)
   
 9. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.029
  Допаѓања:
  8.002
  Па слична е , а мене никој не ми одговори на прашњето :?: :!:
   
 10. Beauchamp

  Beauchamp Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  1.917
  Допаѓања:
  5.556
  Пол:
  Женски
  Јас ќе кажам,иако незнам баш :rofl:
  Мислам дека вторава тема,ја нема . А,за првата и ја се прашував пред некое време зошто е заклучена
  Најверојатно зошто е слична на што ви се јаде во моментов,или што знам :?:
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.986
  Ке ги затвориш очињата ...

  ке ја почуствуваш топлината на твојот дом

  длабоко во себе ке помислиш на темата која ја бараш

  срцето ке ја најде

  ке ги отвориш очињата

  и ке го следиш срцето ... и .... ќе ... ја пронајдеш темата :!:
   
  На Sramezlivoto, MarchelineAmaru, crazylady и 2 други им се допаѓа ова.
 12. Beauchamp

  Beauchamp Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  1.917
  Допаѓања:
  5.556
  Пол:
  Женски
  Баш така! :!:
   
 13. J.Ivanoska

  J.Ivanoska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  475
  Допаѓања:
  1.683
  Пол:
  Женски
  Имаше една тема, мислам дека се викаше „Интересни сајтови“...Каде беше, ја барав едно чудо време, а е јака тема...Стварно има јаки сајтови, бев стигнала до средина и си велам, ќе продолжам утре, ама така и не ја најдов повеќе...
  Ај ќе ве молам феминки да ми помогнете.... :P
   
 14. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.887
  slobodno-vreme/interesni-veb-stranici-t2148/ :)
   
 15. Chupe

  Chupe Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  656
  Допаѓања:
  414
  Мислам дека некаде гледав тема семинарски, трудови ор самтинг ;) Да не некој знае за што всушност зборам?
   
 16. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.029
  Допаѓања:
  8.002
 17. roberta-rubi

  roberta-rubi Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 септември 2010
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  59
  Јас сакам да прашам дали има тема и каде се наоѓа ако има за лековити бањи и одморалишта?
  од напред благодарам!
   
 18. SieIstDieSonne

  SieIstDieSonne Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  72
  јас сакам да прашам како можам најбрзо да ги најдам темите кои ме интересираат? забележав дека под секоја тема има опција "стави ја темата во омилени" и пробав така со неколку теми, но пак неможам да ги најдам. :?:
   
 19. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.874
  Допаѓања:
  54.030
  Пол:
  Женски
  Ќе влезеш во контролен панел и под преглед има почетна, известувања, па омилени теми и тука можеш да ги најдеш. :)
   
  На SieIstDieSonne му/ѝ се допаѓа ова.
 20. si.exs

  si.exs Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2011
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  138
  Дали постои тема за визи? :?: