Каде да ја најдам темата?

Дискусија во 'За форумот' започната од Lizalka, 2 јули 2010.

 1. Sramezlivoto

  Sramezlivoto Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  100
  Горе десно имате опција Пребарај го форумот.. имате се на лагер!
   
 2. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.025
  Женски абе нели имаше една тема кај што се зборуваше нешто за машко со хороскопски знак девица? пребарав во Другата наука и не ја најдов :^)
   
 3. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.422
 4. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  144
  [СДК] Сакам да кажам...

  СДп каде е на Сефора темата каде што имаше клипчиња за шминкање не можам да ја најдам....хелпппп ;)
   
 5. Meggy

  Meggy Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  238
  Допаѓања:
  386
  lice/soveti-za-sminka-na-youtube-t849/ :)
   
  На mona.s му/ѝ се допаѓа ова.
 6. antilla

  antilla Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  380
  Не знаев каде да го поставам прашањето, не сум директно засегната, ама ме мава љубопитност. :lol: Во повеќето категории одредени теми се означени како важни. Кој критериум треба да го исполнува една тема за да биде оценета како важна :^) , бројот на мислења и одговори, бројот на прегледи ми се чини дека не е, нешто друго..? :?:
   
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.789
  ^ Јас мислам зачестеноста на постови во темата... :?:
   
  На antilla му/ѝ се допаѓа ова.
 8. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.332
  Не сум многу сигурна дали прашањево припаѓа тука ,но бидејќи не успеав да најдам соодветна тема ќе го поставам во оваа.
  Разгледувајќи ги мислењата на една феминка наидов на едно до кое стоеше дека не ми е дозволено да ја читам таа тема.
  Бидејќи членката која комнетирала во таа "забранета тема" имаше помалку мислења од мене ,нормално дојдов до заклучок дека бројот на мислења не е земен како критериум.
  Е сега ,ме интересира што треба да се исполни за да се разгледуваат таквите теми?
   
 9. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.644
  ^ Најверојатно мислењето и е избршано.
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 10. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.332
  :tmi: Ич не сум сетена ,на крај памет не ми падна тоа :$
   
 11. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  6.332
  Имаше една тема, дали некој знае за нас на форумот, се утепав од барање, во која категорија е? Не таа со дечкото и форумот, имаше една друга.
   
 12. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.644
 13. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.327
  slobodno-vreme/prijatelite-i-forumot-t7075/?hilit=%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%BE%D1%82%20%D0%B8%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5

  Оваа? :)
   
  На MacaLove му/ѝ се допаѓа ова.
 14. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  6.332
  Tаа е ,фала многу. :)
   
 15. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.025
  Женски јас барам една тема мислам дека се викаше Моќта на зборот или незнам како,се пишуваа зборови кои ве нервираат или нешто така беше...ај на некоја феминка ако и текне за која тема зборувам,ќе ја замолам за линк. :wasntme:
   
 16. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.729
  Допаѓања:
  9.516
  Пол:
  Женски
 17. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.025
  Не не, баш сега ја разгледував ама не е таа.
   
 18. nenuska

  nenuska Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2010
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  454
  сакав да прашам имаше ли тема каде споделуваме линкови од се
   
 19. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
  Какви линкови Ненушке? За што поточно ти треба?
   
 20. nenuska

  nenuska Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2010
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  454
  мислев општо за се корисни линкови пр за рецепти,за игри за деца и.т.н само прашав дали има,ако не здравје :lol: