1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде е љубовниот калкулатор ???

Дискусија во 'За форумот' започната од ana-ana, 22 јуни 2010.

 1. ana-ana

  ana-ana Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  kade e kalkulatoro so procenti za ljubovta a??? koj ke mi ka
   
  На mari93 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. plavusha

  plavusha Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  123
  па напиши на Google -Love calculator и ќе ти излезат милион калкулатори :)
   
  На Saricko, simona997 и Rock-a-Fella им се допаѓа ова.
 3. marich

  marich Активен член

  Се зачлени на:
  3 април 2015
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  201
  Пол:
  Женски
  Точен е овој љубовен калкулатор ? :D :D
   
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.244
  Допаѓања:
  63.590
  Пол:
  Женски
  Добро е што го нема. :D
   
  На girl-miri му/ѝ се допаѓа ова.