Каде завршивте средно училиште?

Дискусија во 'Образование' започната од prettygirl, 27 ноември 2009.

 1. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.758
  Гледам не има доста од ЈБТ - Скопје ;) ваква таква, ми недостига, најубавите денови од младоста ми поминаа во таа гимназија :) :emo:
   
  На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.371
  Допаѓања:
  157.468
  Пол:
  Женски
  Корчагин
   
 3. unique-s

  unique-s Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  9
  ЈБТ-Скопје :) :lol:
   
 4. Pink.Princess

  Pink.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2010
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
  може ли некој што има завршено медицина да ми каже што предмети има?мислам дека сега во средно ке се записувам медицина ама незнам за што дали физиотерапефт или нешто друго ич не сакам фармација или за лаборант зашто тоа многу лито ми изгледа и ич не ме привлекува.АЈ ако мозе некој да ми каже.
   
 5. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  114
  Три години учев во Гимназијата во мојот град а четвртата ја завршив во Америка.
   
  На Sara123 и Pink.Princess им се допаѓа ова.
 6. Shila89

  Shila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  201
  Медицинско - Скопје :rofl:
   
 7. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.671
  Гимназија во родниот ми град :)
   
 8. sonce777

  sonce777 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  459
  Допаѓања:
  258
  Пол:
  Женски
  Димитар Мирашчиев-текстилна-Штип
   
 9. Diamond

  Diamond Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2010
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  179
  економско училиште
   
 10. milaaaaa

  milaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2010
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  18
  Јосип Броз Тито - Скопје :inlove: :* најубаво средно! :P
   
 11. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.534
  Допаѓања:
  17.382
  Пол:
  Женски
  Физиотерапевт ти е добра струка. Можеш таму да се запишеш и можеш после приватен козметички салон да си отвориш. Супер ти е мислењето ;)
   
  На Pink.Princess му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.534
  Допаѓања:
  17.382
  Пол:
  Женски
  ОСМУ "Др. Јован Калаузи" Битола. 3та год. :D
   
 13. dancesrce

  dancesrce Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Јас природно-математичка струка, т.е гимназија во Гоце Делчев- Валандово :inlove:
   
 14. milk.honney

  milk.honney Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2010
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  22
  Васил Антевски-Дрен :)
   
 15. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.089
  Допаѓања:
  449
  Георги Димитров - Скопје....најубавите години ми поминаа во тоа школо :inlove:
   
 16. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  3.793
  Допаѓања:
  22.166


  Поради теророт од страна на господична Љубица Каревска Географија која живееше да мачи и да ни подари кошмари да не спиеме

  Поради Олгица хемија , Ачковска Биологија , Ленка Македонски = ТHE EVIL XXX
  кој е пратен од страна на гаволот да ги измачуваат невините и добри дечиња


  Школото е добро ама професорите нечинат !
   
  На Sara123, GlamorousGirl, Phyramide и 3 други им се допаѓа ова.
 17. sanaqualia

  sanaqualia Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2010
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  31

  Од кај медицинско во куманово, прв пат слушам :)


  Иначе јас учев во медицинско Панче Караѓозов
   
 18. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  512
  Пол:
  Женски
  И јас завршив во панче.. Која генерација заврши?
   
 19. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.301
  Допаѓања:
  2.885
  Пол:
  Женски
  И јас завршив лани во такозваната тортура ЈБТ
   
 20. Lali-Esposito

  Lali-Esposito Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2010
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Женски
  Јас сум осмо и планирам во Георги Димитров. Може некој да ми каже како е таму? :)