Форумџика на годината 2020

Каде за летниве одмори 2011

Дискусија во 'Канта' започната од RockyAngel, 26 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RockyAngel

  RockyAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  6
  Kои агенции би ги препорачале? Пофалби поплаки од агенцииве во Македонија
   
 2. TeddyS

  TeddyS Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  235
  Допаѓања:
  120
  паа види Travel House .. како и да е летово јас на Тенерифе одам :))
   
  На RockyAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 3. SexyPrincess

  SexyPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  254
  Допаѓања:
  128
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.