Каде летово на одмор?

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од newring86, 8 април 2010.

 1. Цвет88

  Цвет88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2017
  Пораки:
  2.845
  Допаѓања:
  17.398
  Пол:
  Женски
  Ама нема сместување блиску до плажа. Иначе и тоа ми е у игра. У принцип само да има песок во вода и на плажа...
  Ми треба да е блиску до плажа, да има кујна вц и двор односно да не е на спрат сместувањето.
   
 2. Ahoy

  Ahoy Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2020
  Пораки:
  5.976
  Допаѓања:
  23.487
  Пол:
  Машки
  Тоа да, сите се горе во селото, а угорницата е баш стрмна.

  Како пакет, мене Претор ми е фаворит. Има и ресторанчиња, плажата е доста средена, иако езерото не е за пофалба. Има и смештај на плажа, а и локацијата му е супер ако сте со автомобил.
   
  На Цвет88 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Cosmi

  Cosmi Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 февруари 2012
  Пораки:
  4.298
  Допаѓања:
  49.660
  Пол:
  Женски
  Читам Грците сопирале вакцинирани Српски туристи и ги тестирале на граница.
  Па што се глупираат.|(
  Годинава ке се бара друга локација,колку сака нека се блиску.
   
 4. deskarada

  deskarada Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 декември 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  24.696
  Грција дефинитивно нема да биди. Можи Албанија или Црна Гора ќе видиме. Ако не излези и друго па :D
   
  На Waverly Raven и Кате Катерина им се допаѓа ова.
 5. Eat Drink Smile

  Eat Drink Smile Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2016
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Оваа година размислуваме за Буљарица или Албанија. И таму и таму би оделе за прв пат, па ништо не знаеме :$
  Буљарица би оделе во камп, Албанија веројатно приватно сместување, блиску до плажа, за да не мкнеме ствари далеку. Со мало дете сме, па некако ми треба некое сигурно проверено место. Имате ли некое инфо, линк, нешто што би можело да ми помогне.
   
  На EllieEly му/ѝ се допаѓа ова.
 6. EllieEly

  EllieEly Нов член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2021
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Тие што биле Ксамил, препорака за вили, искуства
  Со детето и бебе ќе одиме па ме интересира како сте поминале:sun:
   
  На Кате Катерина и Waverly Raven им се допаѓа ова.
 7. Кате Катерина

  Кате Катерина Активен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2020
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Има групи за Албанија (македонски и српски се, зачлени се,се пишува таму)
   
  На EllieEly му/ѝ се допаѓа ова.