1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде можам да ги најдам овие ракавици???

Дискусија во 'Канта' започната од GaY.bOy, 28 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. GaY.bOy

  GaY.bOy Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  3
  Здраво мили мои феминки!! Имам една голема молба за вас и доколку ми помогните ќе бидам најсреќниот и најблагодарниот на планетава... :D
  Сакам да ми кажете каде можам да ги најдам овие ракавици... навистина премногу ми се допаѓаат и морам да ги имам, таман сега за влето... Доколку ги има во МК, каде и по која цена се движат???

  Благодарам однапред :)
   

  Прикачени фајлови:

 2. Sw3et.Ang3l

  Sw3et.Ang3l Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  2.094
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.