1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде можам да најдам стан за изнајмување за 1 ден или викенд

Дискусија во 'Канта' започната од Spidy, 20 јануари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  4.002
  Допаѓања:
  10.459
  Пол:
  Женски
  Дали некој можеби знае каде можам да најдам стан во Скопје, да изнајмам за еден ден? Во ова време од годината Охрид ми личи на лош избор :) па си викам да најдам нешто во нашиов град... За една вечер изнајмуваа за нова година, сега нема ништо по огласи и такви работи :roll:
  Не барам којзнае што, да има на што да се седи, да е топло и да има светло :D било каде низ Ск. Не е за журка, за лична употреба. Ветувам дека нема да му се деси ништо на местото :D Ми треба за викендот 5-6ти февруари.
  Има некој идеја?
   
 2. Lacrymosa

  Lacrymosa Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2010
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  90
  во огласникот од дневник има 100% што издаваат за една вечер или пократок престој...
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Деј бре шо му фалиТ на Охрид? :lol: :lol:
   
 4. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.636
  Допаѓања:
  149.227
  :))))))))))))))))))))))
  Looooooooooooooool!
  Јут хостел кај нова железничка,соба изнајми си,без проблем ќе те удостојат соодветно! :D
   
 5. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  4.002
  Допаѓања:
  10.459
  Пол:
  Женски
  Ништо не му фали, ја баш го сакам Охрид, само е ладно сега... ќе си одам на лето ;)
  Каде поточно е тоа Јут Хостел? Веб страна случајно да не знаеш? Соодветно да си истражам :D
   
 6. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  57
  Јут Хостел или поранешен Феријален Дом, денес е Младински Хотел, во близина на Железничка, по уличката каде што се гради новиот трговски центар на Веро, спроти Комплекс Банки. ;) Телефон можеш да добиеш на информации
   
 7. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.187
  Пол:
  Женски
  Тоа се наоѓа поточно позади Олимписки, ако одиш од негова десна страна по уличките меѓу куќите и веднаш излегуваш на паркингот кај феријален, нема да го утнеш, пишува со големи букви. Значи фактички тоа ти е улицата каде што е кафаната Злате само малу погоре, во правец на Сок банка.
   
 8. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  4.002
  Допаѓања:
  10.459
  Пол:
  Женски
  Фала дечки :)
   
 9. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.685
  Допаѓања:
  129.863
 10. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија. Прашањето можело да се постави во темата „Сакам да прашам“
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.