babylove кашички

Каде можам да ја/го симнам...

Дискусија во 'Канта' започната од connie, 14 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. connie

  connie Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  204
  Оваа тема нека биде за симнување на апликации;игри итн.. од интернет :talk:

  Сеа сакам да прашам каде можам да ја симнам sims 3 комплет за mac os x ако знае некој нека прати проверен линк :)
  Неможам никако да најдам |( :devil:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.143
  Има тема за Симс, има и за симнување од нет, користи го пребарувачот пред да отвориш тема :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.