1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде можат да се купат набрани здолништа?

Дискусија во 'Канта' започната од Nath10, 27 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nath10

  Nath10 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  0
  Сигурна сум дека не само на мене,туку и многу други феминки ги сакаат долгите набрани здолништа,но каде можат да се купат??Ако знае некој од вас ве молам кажете ми каде се продаваат и од прилика колку чинат(ако знаете).ОЧЕКУВАМ ОДГОВОРИ! ПОЗДРАВ :* :* :* :*

  Сликите можете да ги видите на овој линк ,а барам здолништа како на слика 5,10,17,28
  http://chicisimo.com/fashion/fashionist ... axi-skirt/
   
 2. Agrona

  Agrona Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  1.713
  Пол:
  Женски
  Мила можеш тука да прашаш во оваа тема
  moda-i-stil/kade-da-si-kupam-pa-i-na-popust-plus-t1005/?hilit=%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D0%B5%20%D0%B4%D0%B0%20%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B0%D0%BC
   
 3. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.439
  Допаѓања:
  47.879
  Пол:
  Женски
  Де бе девојче 10 теми отвори за ова прашање.Ако некој знаел да ти каже до сега ке споделеше мислење и ке ти помогнеше на темава,немора на секој пола саат да отвараш тема со итото прашање .

  Еве јас ке ти кажам,имам видено во Манго околу 3000 денари се и во Бершка.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.