1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде најчесто имате секс?

Дискусија во 'Секс' започната од Aniston, 19 јули 2011.

 1. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  234
  Па девојки, каде најчесто го правите тоа ? Во автомобил, хотел, кај него дома, во парк..? :lol:
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.333
  Тоа се прави секаде каде што сакаш 8)
   
  На Tigar mkd му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  234
  Сакам во дискотека полна со народ. Прашањето се однесува каде најчесто сакаш да го правиш тоа па го правиш... Освен ако има и такви кои не им смета да го прават тоа без приватност пред други луге ОК..
   
  На Najs :) му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Marie.m

  Marie.m Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  764
  Кај него дома најчесто :$ , општо земено во затворен простор :lol:
   
  На Elena69221 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. viktorija.p

  viktorija.p Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  буквално секаде,само да се има приватност и партнерот да биде со мене,не му ја планираме многу,бидејки спонтаниот секс повеке не возбудува и двајцата
   
 6. woow

  woow Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2011
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  88
  Во кревет...и многу пати во кола...и еднаш во пијана состојба во темницата зад зградата(никој не виде фала богу беше многу касноооо) ;)
   
  На MackaVoCizmi и AlanisM им се допаѓа ова.
 7. zizela111

  zizela111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2011
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  68
  кај него дома, во кревет најчесто :)
   
 8. Zlatnata.Alis

  Zlatnata.Alis Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  79
  vo splna , dnevna, kujna, kupatilo , proshlata nedela na plaza itn itn :))))))))))))))
   
  На Lolo5 и Draganax01 им се допаѓа ова.
 9. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Каде најчесто имате секс ?
  :?: :?: :?:

  Во соништата, а не ретко и во мислите кога ме мачи несоница. :nod:

  :wasntme:
   
  На Mateica, sunshinebabe, Mileivanov и 7 други им се допаѓа ова.
 10. Saxobeat

  Saxobeat Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  99
  верувајте пробуваме секаде каде шо ке ни текне :D
   
 11. kallias

  kallias Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  6.983
  Дома на нашиот брачен кревет, поубаво здравје :D
   
  На dushiche му/ѝ се допаѓа ова.
 12. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.653
  Во вагината :tmi:
   
  На Lolo5, donna.17, mims-89 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
  Ја носите темата во друг правец, не е прашањето каде имате, туку каде најчесто :)
  Во последно време најчесто на неговата викендица(многу често идеме,блиску Скопје е, да не си помислите дека ретко :D ), а порано во кола, на едно место :) :$
   
 14. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.809
  Секаде. Ок не во мртовечница, или црква на пример или такви ствари, ама секаде каде што се може...во кујна, купатило, спална, кревет, маса, работна маса, тепих, двосед, тросед, табуртетче, во када, на ѕид, на задно, предно седиште, на столче, на фотеља, на шанкерско столче, на хауба, пред огледало, абе да можев и на лустер ќе се качев (поздрав до Мерлинка :hai: ) вака само во одредени ситуации го опнувам лустерот со глава :D

  А кога го немам богами го имам ептен сегде, и на Кракатау и Попокатепетел - фино лепо затвараш очи и го имаш, кај ти душа посака :wasntme:
  Дај малку џакузи у лава и слични рабоЌе.

  Нема најчесто - се е разновидно.
   
  На Lolo5, Marilyn-Monroe и mims-89 им се допаѓа ова.
 15. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.113
  Допаѓања:
  107.122
  Пол:
  Женски
  Во стилот на квизот за брачни парови на времето што го даваа по телевизииве :D
  Прашање до сопругата на господинот - Каде последно имавте секс?
  Се препотува таа јадната, црвенее и пука срамежливо: в анусот :$
  Одма даваат реклами и брачниов пар го нема :D
  Прекрасна локација морам да признаам. Туку јас, кога го имам, а нечесто го имам, не е ни ретко, густо секако не е, нормално во никој случај, пак за ненормално во 21 век не можам да кажам дека е.. во секој случај и јас ко тебе Најубава на иста локација сме си имале :D види бугати.
  Среќа не сме се сретнале никогаш :P тоа се стравотии... нот дет опенмајнет ју ноу :D :rofl: :worried: :wasntme:
   
  На Lolo5, srci и najubava2010 им се допаѓа ова.
 16. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  12.508
  Допаѓања:
  144.212
  Кај него дома- на кревет- класики :tmi:
   
 17. Breezy

  Breezy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  765
  Во кревет.. на сон. [​IMG]
   
  На jassum222 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. green.eyes

  green.eyes Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  2.871
  Допаѓања:
  31.228
  Пол:
  Женски
  До пред една година во кола :tmi:, после тоа по дома (кај мене, кај него....кај стигнеме :D ). А сега.....сега се отвара една нова локација, па се надевам таму ќе го има во изобилство (како и досега). :)
   
 19. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.069
  Допаѓања:
  8.096
  Пол:
  Женски
  Преку лето, во кола! Постојано сме излезени и најчесто и на двајацата "ни се брза" па си идеме во колата, брм брм :rofl: до некој паркинг или некое intimate place и така...!!! :$ :lol: А, често тоа го правиме кај него и кај мене дома! :$ :rofl:
   
 20. vlubena

  vlubena Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  767
  Допаѓања:
  627
  На кревет кај него дома