1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде на годишен одмор?

Дискусија во 'Канта' започната од miss-bootylicius, 28 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. miss-bootylicius

  miss-bootylicius Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  645
  Допаѓања:
  11.018
  Не забележав ваква тема (ако има слободно поврзете ја или избришете ја :D )
  Почна сезоната за годишните одмори... конечно
  Каде ке одите на годишен одмор ова лето? - на нашите плажи во Македонија или на море ...
  Јас оваа година планирам да одам во Будва или во Саранда во Албанија
  Прв пат ке одам на море (сум била ама во зима :D ) а прв пат ке ми биде да одам да се сончам и капам :P
  Па дадете некој предлог поевтино да си поминам :$ како се движат цените во Август од 15 планираме да одиме.
   
 2. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.033
 3. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  Во последниве 2 дена,оваа тема е 50 пати отворена.
  Никој не ја забележува,да,така е.

  Никој не се ни потрудил да побара дали ја има.
   
 4. miss-bootylicius

  miss-bootylicius Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  645
  Допаѓања:
  11.018
  otkako ja otvoriv ja najdov ... sorry
   
 5. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  [mod-dupla:1ljrumqm][/mod-dupla:1ljrumqm]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.