1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде на летен одмор ?

Дискусија во 'Канта' започната од valenTina.bT, 9 мај 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. valenTina.bT

  valenTina.bT Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  10
  Се извинувам долкулку постои некоја ваква тема но јас не сум ја забележала.

  Да се вратам на насловот..Доаѓа лето па јас уште од сега почнав да размисувам.Инаку секоја година во Охрид со друштво идам ама веќе ми се здосади .
  Па да ве слушнам вие каде летово :rofl: ?
   
 2. Rossana

  Rossana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  43
  Дома :D :D :D Сара е уште многу мала за на одмор :D
   
 3. valenTina.bT

  valenTina.bT Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  10
  Eheheee sestra mi imashe 3 meseci a bese juli i majka mi i tatko mi : Teoretski sansi nema da ideme .Elena e uste mala slednata godina .Na kraj na avgust otidov na prespansko ezero so tetka mi ...hahhah deca :)
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 5. valenTina.bT

  valenTina.bT Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  10
  Фала Хипица :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.