Каде на одмор годинава ?

Дискусија во 'Канта' започната од Ikky1.5, 15 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ikky1.5

  Ikky1.5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Годинава на езеро, море или можеби океан?..Споделете ги вашите мислења ;)
   
 2. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.825
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.