1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде на одмор летово ?

Дискусија во 'Канта' започната од Barbie-lovee, 1 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Barbie-lovee

  Barbie-lovee Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  3
  Незнам дали ја има темава но ете,времево ме тера да мислам веќе каде сакам ова лето да уживам...
  Јас размуслувам да одам во Шпанија со мајка ми,со друштво во Охрид, па засега толку но осекам дека убаво ке го поминам летово...ајде кажете вие каде планирате или сакате да одите на одмор...??? :hai: :inlove:
   
 2. SanjaKirchner

  SanjaKirchner Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  512
  Допаѓања:
  760
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Темата е заклучена затоа што е дупла.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.