1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде на одмор??

Дискусија во 'Канта' започната од SweetY65, 20 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SweetY65

  SweetY65 Активен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Ја отворивв темава да видамм каде вие ке одите и кажете ми ваши мислења за одмор годинава?? а? :* :* |(
   
 2. Mashni4ka

  Mashni4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2012
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  23
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.