1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде на одмор?

Дискусија во 'Канта' започната од TheMoon, 16 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TheMoon

  TheMoon Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Се прашувам каде на одмор ова лето,имам `елба да ја посетам Албанија,па ако некој бил досега дали ке мо`и да ми ка`и дали е добро место за летување?
   
 2. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  ваква тема мислам дека веќе има :^)
  дај веќе еднаш убаво проверете пред да отварате нова тема :!:
   
 3. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
 4. TheMoon

  TheMoon Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  фала одам таму,незнаев дека има веке таква тема :$ :D
   
 5. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Затоа се проверува. :!:
  Ама добро, од грешките се учи. :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.