1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде на одмор?

Дискусија во 'Канта' започната од BlondPrincess, 22 мај 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BlondPrincess

  BlondPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2016
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  125
  Пол:
  Женски
  Девојки здраво,незнам дали веќе има ваква тема и доколку има се извинувм што пак ја отварам,не сум видела :)
  Сакав да прашам за совет или мислења за дестинација оваа година.Планирам да одам со дечкото на одмор и навистина незнам каде.Имам неколку дестинации во мисла како: Лефкада,Скијатос,Несебар,Сончев брег или пак некаде во Црна Гора.Ќе може ли некоја да ми каже мислење доколку била на овие места или пак да предложите некое друго. :D:inlove:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.