Каде одите на козметички третмани?

Дискусија во 'Лице' започната од betelu, 30 јули 2011.

 1. machence27

  machence27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2013
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  102
  Пол:
  Женски
  Дали некоја била на третман за лице во салонот Skin solution? Сакам да одам таму на третман меѓутоа не знам каква е услугата, дали се професионални и слично?
   
 2. blueberry23

  blueberry23 Активен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2018
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
  Промедика