1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде пазарите највеќе!Веро,Тинекс,Рамстор,Кам итн.

Дискусија во 'Канта' започната од klineco, 3 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. klineco

  klineco Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Темава ја отварам бидејќи мислам ја нема претходно на форумов,а и сметам дека фали истата тука.
  Прашањето е во кој СУпер Маркет најчесто пазарите и кој ви е најомилен.Добро би било да наведете населба и дали има и други супер маркети во вашата околина или не и доколку има зашто сте се одлучиле за еден од тие маркети

  Еве ќе почнам прво јас.
  Живеам во Ново Лисиче и во околина и во блиска околина имам неколку маркети.СЕпак највеќе си пазарувам во Кам маркет бидејќи според мене има квалитетни производи со доста примамливи цени.
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.314
  Пол:
  Женски
  Денес, пред да отидеш на пазарување во Кам маркет, корегирај си го насловот на темата. Кога се поставува прашање, на крајот од реченицата стои прашалник а не извичник, а кога набројуваш, ставаш знак две точки и набројуваш.

  Каде пазарите(пазарувате) највеќе(најчесто): Веро, Тинекс, Рамстор, Кам или некој друг маркет?

  Мислам дека темава е бесмислена. Што треба сега да пишуваме, кој каде купува леб и да набројуваме маркети? Баш неисцрпна дискусија. :^)
   
 3. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.354
  Допаѓања:
  8.477
  Покрај темата со одењето по гости кај форумџики, оваа е втора по ред што ми е врв! :D
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.507
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.