1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде сакате да шетате повеќе Јумбо-Веро или Рамстор

Дискусија во 'Канта' започната од inimini, 27 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  72
  Јас денеска бев и на двете места и искрено повеке ми се допадна Јумбо т.е цело веро центар отколку Рамстор. Во Веро има бесплатна игротека а во рамстор луѓе мои се плака 200 денари од час тоа не е скапо тоа е прескапо дали е тоа нормално едно големо НЕ. А што мислите вие.
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Има тема за Веро.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.