1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде сакате највеке да идете

Дискусија во 'Канта' започната од inimini, 25 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  71
  Мислам дека темава ке биде интересна, Сите ние имаме по некое место каде што сакаме да отидеме или веке сме биле и никогас не сме го заборавиле.
  Еве јас летоска бев во Барцелона и за да не се заборави треба прво да се почувствува да се доживее. Преубаво место гужва многу народ а преубаво чисто. Има што да се види.
  Повелете споделете и вие некое ваше мислење.
   
 2. dolly.doll

  dolly.doll Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  505
  Пол:
  Женски
  New York :D Се надевам некогаш ке отидам :)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.407
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.