1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде се наоѓа..?

Дискусија во 'Канта' започната од RealUnicorn, 28 септември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RealUnicorn

  RealUnicorn Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2016
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Не знам дали има ваква тема, ако има нека оди оваа во корпа. Ја направив првенствено за некој што не знае каде се наоѓа некое место да може да праша овде и да му се објасни. :)
   
 2. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  495
  Пол:
  Женски
  dobra tema mozhe da posluzhi za nesto
   
 3. jok

  jok Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2012
  Пораки:
  926
  Допаѓања:
  893
 4. GabyTranceॐ

  GabyTranceॐ Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2015
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  1.108
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.