1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде се падна паричето на Бадник

Дискусија во 'Канта' започната од inimini, 9 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  67
  Убави пазници пројдоа. Беше Бадник па решив да се отвори тема. Оваа година паричето се падна на сите драги личности во мојот живот. Кај децата кај другарката, кај мајка ми а кај вас?
   
 2. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.