1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде се продаваат електрични цигари?

Дискусија во 'Канта' започната од Martin.95, 19 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Martin.95

  Martin.95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  Во која продавница во Скопје се продаваат електрични цигари? И колку им е цената ?
  И дали тие би биле штетни за 15 годишно момче? ФАЛА МНОГУ! ПОЗДРАВ! :rofl: :tmi:
   
 2. Martin.95

  Martin.95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  Е и извинете за DOUBLE POST ама сакав да додадам дека НЕСАКАМ да нарачам од интернет,туку сакам САМ ДА ОДАМ И ДА СИ КУПАМ!
   
 3. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  А ти на 15 години со електрична цигара ќе се лечиш?? :o И следен пат не мора цела тема да отвораш, си можел во Сакам да прашам да прашаш.
   
 4. Martin.95

  Martin.95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  Извини не ја видов таа тема "Сакам да прашам".... :sweat:
  Уште еднаш извинете! :tmi:
   
 5. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.