1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде сте патувале?

Дискусија во 'Канта' започната од maryss, 15 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maryss

  maryss Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Кој земји ширум светот сте ги посетиле?Кое е најубавото место што некогаш сте го посетиле? :)
  [mod-dupla:31g4iwv3][/mod-dupla:31g4iwv3]
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.