Каде ја шиевте вашата венчаница?

Дискусија во 'Свадба' започната од mkgirl, 14 февруари 2011.

 1. malecko5

  malecko5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  440
  Допаѓања:
  196
  Јас мојата ја шијам кај Тамара Штерјова на прва проба ок ми беше па ќе видам како ќе биде крајниот резултат
   
 2. Starlič

  Starlič Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2017
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  1.260
  Пол:
  Женски
  Јас ја шиев во Штип, кај Бранкица, една проба, на втората ја зимаш. Сон ги прави.. :inlove: