1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каење

Дискусија во 'Канта' започната од elenkata20, 27 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elenkata20

  elenkata20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  237
  Пол:
  Женски
  Дали ви се случило да се каете некогаш што како млади сте имале шанси за подобар брак а сте ( накапале ) што велиме ние на многу подруго место од замисленото (. Дали се нервирате што немате доволно ) преќутувате..или пак сте среќни со тоа што го имате до вас.. ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.103
  Допаѓања:
  56.277
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.