1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кажете некоја смешна страна..да се насмееме малку

Дискусија во 'Канта' започната од Punk-Girl, 11 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Punk-Girl

  Punk-Girl Активен член

  Се зачлени на:
  28 март 2012
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  1
 2. perlaa

  perlaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2011
  Пораки:
  1.223
  Допаѓања:
  788
  Хахаха зарем не отвори пред малку иста тема со исти наслов само со различен смајли :)
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Има слична тема, таму можеш да разгледаш, вака темата не поттикнува дискусија slobodno-vreme/interesni-veb-stranici-t2148/
  Темата што ја отвораш треба да има вовед, да е сместена во соодветна категорија, а најпрво треба да провериш дали веќе има таква. :)
  Еве ги правилата на форумот, прочитај ги таму е објаснето се: pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.