1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кажете нешто што сакате одамна да го кажете.

Дискусија во 'Канта' започната од a29, 12 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. a29

  a29 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  Испукајте се,кажете се што ви е на ум,а некој или нешто ве спречува да кажете. Нешто што ве мачи :)
   
 2. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.