1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кажете се што ви лежи на душа

Дискусија во 'Канта' започната од N1ky, 1 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  26
  Оваа тема ја отворив за да можеме тука да си кажуваме се што ни лежи на душа.

  Еве вакаа... Значи учам со едно дете и сега тоа како да ме свиѓа и сега незнам што ми е. Полуматурантка сум и треба да се одбираат партнери. И прво јас бев со тоа дете ама класната не размести и него го стави со друго девојче и јас незнам што ми е ама некако чувствувам љубомора.А инаку сум заљубена веќе 3 год во едно друго дете. Што ми се случува незнам... А и не е убаво тоа детето кое ме свиѓа. :worried:

  Ако има ваква тема заклучете ја мојата бидејки ме мрзеше да барам.
   
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  лелеле ако почнам до сабајле ке треба да пишувам.......
  Еден сакааах ама покасно разберах дека не сум го сакала него дека сум го сакала најдобриот му другар....тоа го разбрав кога сите избегаат од часови ај ас и уште некои останавме..па ми се налути и сега имам супер врска со другиот...
   
  На N1ky му/ѝ се допаѓа ова.
 3. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.497
  А постовиве да си ги напишете во СДК. М? :)
   
 4. kumalisa

  kumalisa Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2011
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  74
  или во Испукајте се
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.