1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кажување на родителите за вашиот прв дечко

Дискусија во 'Канта' започната од Lady-Love, 2 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lady-Love

  Lady-Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  32
  Феминки,мислам дека нема ваква тема,а во случај ако има,си знаете што треба да направите.
  Имате некаде 14-15 и тогаш доаѓа и вашиот прв дечко.Што мислите треба ли да се каже веднаш на родителите или да помине некое време криејќи се па потоа.Што ако кога се криете некој ве видел и веднаш ве прекажал???Како ќе ви биде полесно ?Имавте/имате ствар од тоа кажување??
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.887
  Допаѓања:
  65.905
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.