Казнувачот (The Punisher)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Stephen Amell, 21 ноември 2017.

 1. Stephen Amell

  Stephen Amell Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2017
  Пораки:
  1.651
  Допаѓања:
  15.790
  Пол:
  Женски
  Ја изгледа некој втората сезона?^_^
   
 2. ane.bella

  ane.bella Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.468
  Допаѓања:
  20.461
  Пол:
  Женски
  Да јас :nod:
  Ок е но многу по слаба од првата сезона.
   
 3. Elenpelen

  Elenpelen Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2017
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  439
  Пол:
  Женски
  Едвај чекав да излезе вторава сезона и у таква гужва сум, никако да ја изгледам, до втора епизода сум. Мислењата што ги читав се дека вторава била појака од првата, баш да видам дали и јас така ќе ја доживеам. Бен Барнс ми е еден од омилените глумци, но во прва сезона не бев баш убедена дека е погоден за улогата, да видиме сега така унакажан како ќе се покаже.
   
 4. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.218
  Пол:
  Машки
  Дали да ја почнувам втората сезона?
  Дали ја изгледал некој?
   
 5. ane.bella

  ane.bella Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.468
  Допаѓања:
  20.461
  Пол:
  Женски
  Ја изгледа 2та сезона?
  На против, втората сезона многу е по слаба од првата, и тука завршува серијата повеќе нема да се снима.
   
 6. Stephen Amell

  Stephen Amell Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2017
  Пораки:
  1.651
  Допаѓања:
  15.790
  Пол:
  Женски
  Јас ја гледав само заради Бен.:inlove: Како да не сакаш вакво шеќерче?:makeup:
  IMG_20190210_193555.JPG
   
  На ane.bella му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Elenpelen

  Elenpelen Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2017
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  439
  Пол:
  Женски
  Дааа, послаба е и според мене... Како и да е, одлична серија, може и подобро што тука завршува, наводно (сепак има дискутабилен крај, кој нуди опции). Бен Барнс ми немаше никаква хемија со психологот и требаше по-крш да му биде убавото лице. Главниот лик е фасцинантен.