1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каиши

Дискусија во 'Канта' започната од baguf4e, 15 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.989
  Допаѓања:
  5.057
  Пол:
  Женски
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.085
  Темата е дупла и поради тоа ќе биде заклучена.
  [mod-dupla:3dj2b3wf][/mod-dupla:3dj2b3wf]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.