1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какава пегла за коса користите? Последци: изгорена коса?!

Дискусија во 'Канта' започната од Mimush, 2 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mimush

  Mimush Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Јас имам пегла за коса со керамички плочки ама без можност за регулирање на температурата? Што ми советувате, дали тоа можеби е причина што многу брзо косата ми фаќа метил?! :(:(:(
   
 2. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  821
 3. Mimush

  Mimush Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Ти благдарам! :)
   
  На macence85 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.