1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каква боја да ја офарбам косава ?

Дискусија во 'Канта' започната од Miracle16, 3 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Miracle16

  Miracle16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  20
  За неколку дена сум на свадба..ке носам шарен фустан со риги... кажете ми што боја да ги налакирам ноктиве . :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.