1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каква музика сакате?

Дискусија во 'Канта' започната од Sweetlove_0312, 26 ноември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Популарен член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  1.457
  Допаѓања:
  12.306
  Пол:
  Женски
  Во оваа тема сите ќе кажете каков стил на музика слушате и дали знаете да пеете и ако знаете да пеете дали пеете сопран, висок глас, среден или низок? :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.