Каква уста имате?

Дискусија во 'Лице' започната од magic, 8 декември 2009.

 1. blonde_supergirl

  blonde_supergirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2016
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  2.113
  Пол:
  Женски
  Долното усте ми е дебелко, горното потенко. Знае устата да ми биде сува, но лабелото решава се. :)
   
 2. AliciaSilver

  AliciaSilver Активен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2017
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  204
  Пол:
  Женски
  Знае ли некој каде има естетски зафат за подебели усни каде има и колку чини?
   
 3. Ivan-Ice

  Ivan-Ice Активен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2018
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  494
  Пол:
  Машки
  Велат сензуална, кога бакнувам со моите усни поминуваат бранови на топлина по телото.Ако некогаш сте се прашувале како е да сте на седмо небо за тоа не ви е потребен билет за вселенско летало, туту само еден мој мал срамежив бакнеж :) Малку да се нашалиме иако во секоја шала пола е вистина.
   
 4. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  10.432
  Допаѓања:
  116.066
  Пол:
  Женски
  Средна. Долната усна ми е подебела, горната малку потенка. Баш си ја сакам, ми одговара со сите минијатурни црти на лицето. :lol:
   
 5. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.692
  Допаѓања:
  20.033
  Пол:
  Женски
  Дебела муцка сум имала,цеца да ми завидела...
  Абе луѓе први април замина не ме дупете:rofl:
  Се извинувам за вокабуларот:!: