Каква фризура имате во моментов?

Дискусија во 'Канта' започната од Lella, 14 февруари 2013.

 1. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.691
  Допаѓања:
  25.257
  Пол:
  Женски
  Многу барав ваква тема, но не успеав да најдам... :angel:

  Значи треба овде да напишете како ви е направена косата сега. (на пр. плетенка, опавче, пунџа...)
  Да не ја помешате со „Каква фризура носите?“ Оваа е поразлична... Таму се пишува дали имате шишки или не, а овде како ви е направиена...

  Мене ми е сега во коњско опавче.. :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.969
  Допаѓања:
  47.892
  Пол:
  Женски
  Темава не развива дискусија, може да се каже каква ви е фризурата и во Каква фризура носите. :)