1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каква фризура носите во моментов?

Дискусија во 'Канта' започната од cute-32, 4 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cute-32

  cute-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  346
  Каква ви е фризурата во моментов ? Мојата е виткана :)
  (ако темава е дупла клуч ;) )
   
 2. nadya99

  nadya99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  13
 3. UnPaso

  UnPaso Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2013
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  247
  Пол:
  Женски
  Репче :D
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.042
  Допаѓања:
  55.875
  Пол:
  Женски
  kosa/kakva-fruzira-nosite-t220/
  Тука може да си каже кој каква фризура носи, нема некоја посебна дискусија темава.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.