Каква функција имаат пријателите/непријателите во форумот?

Дискусија во 'За форумот' започната од mila89, 16 јануари 2010.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.253
  Допаѓања:
  14.967
  Пол:
  Женски
  ^мора да може, оди во листата на непријатели сигурно некаде има опција отстрани.
   
 2. Domakica

  Domakica Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2011
  Пораки:
  490
  Допаѓања:
  357
  Пол:
  Женски
  Ќе молам некој да направи опција непријателите да неможат да ги читаат постовите.
   
 3. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.144
  ^^Мислиш оние кои си ги означила како непријатели да не можат да ги читаат твоите постови ?