Какви влошки користите?

Дискусија во 'Тело' започната од qxwy, 21 ноември 2012.

 1. prettyliar

  prettyliar Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  892
  Пол:
  Женски
 2. JenniferLove

  JenniferLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  70
 3. AngelOfArh

  AngelOfArh Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  9.352
  Допаѓања:
  54.497
  Пол:
  Женски
  Јас секако користам Сензитив ама во моментов имам едни ЕвриДеј, погрешка земени, не да мирисаат, мислам на километар мирисаат, што е најстрашно од минатиот циклус ми се отворени и сеуште мирисаат, не се ветрее :?: Они си имаат супер памучна подлога, супер се, ама многу мирисаат, не ми се свиѓа тоа. Претпоставувам овие не мирисаат воопшто, затоа ги сакам оние Либресе, дека немаат никаков мирис, оние кои ги користев јас, ама многу ми се мали. А со големината овие како се?
   
 4. nadja.d

  nadja.d Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2012
  Пораки:
  221
  Допаѓања:
  220
  Ги има некој користено оние анјонските Winelait?
   
 5. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.666
  Допаѓања:
  19.742
  Пол:
  Женски
  always нокните,најубави се.. :D
   
 6. AliceInWonderland

  AliceInWonderland Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 мај 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  10
  Јас ги имам користено, но освен големата впивачка моќ од другите ефекти не осетив ништо.
   
  На nadja.d му/ѝ се допаѓа ова.
 7. TIGARCE86

  TIGARCE86 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2012
  Пораки:
  1.423
  Допаѓања:
  2.585
  Пол:
  Женски
  everyday the best duploto paketce liljakovo vpivaat ubavo ne propustaat i imaat ubav miris svez ;)
   
 8. kolache.99

  kolache.99 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2012
  Пораки:
  666
  Допаѓања:
  808
  Пол:
  Женски
  Најчесто ги користам овие:


  а понекогаш ги купувам и Еври деј од виолетовите, миризливи што се :)
   

  Прикачени фајлови:

  На fairy90 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Lahaliva

  Lahaliva Нов член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2012
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  317
 10. risto...cado

  risto...cado Активен член

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  3
 11. Aschenputtel

  Aschenputtel Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2012
  Пораки:
  865
  Допаѓања:
  6.959
  Yup,понекогаш и Always
   
 12. Luciano

  Luciano Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2012
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  223
  Always ultra night- за пообилно крварење, а онака Yup портокаловите :)
   
 13. FashiongirlD

  FashiongirlD Активен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  3
 14. stefi556

  stefi556 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  360
  Пол:
  Женски
  Јап и алвејс... Од овие сум најзадоволна, а имам пробано многу.
   
 15. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.496
  [​IMG]

  Jaс овие ги користам, одлична големина и дебелина (средни), и воопшто не се парфемирани (што е многу важно). Плус 45 денари се.

  Ако знаете некои други добри непарфемирани влошки, let me know. :)
   
 16. lepadama

  lepadama Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  155
  Користам always најзадоволна сум од нив.
   
 17. Natasha2012

  Natasha2012 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  416
  Пол:
  Женски
  always ultra thin :)
   
 18. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.088
  Најдобри се always night а понекогаш every day било какви
  [​IMG]
   
 19. ilipili

  ilipili Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  1.300
  Допаѓања:
  4.976
  Брајт Виолета влошките не се парфемирани,а се многу убави,мене лично ептен ми се погодени и не ми пропуштаат до сега.Јас ги користам Нормал и ми се погодени и за на вечер. Дупло паковање е 120 денари,во него имаш 20 влошки што се исплаќа,а поединечно се 75.Јас дека немав многу при пари за последните денови ги зедов Feel Fine Normal и воопшто не сум задоволна од нив,ем пропуштаат,ем не се лепат убаво,а и синтетичкиот материјал се дели од памукот |( така да овие не фала :shake: :shake:
   
 20. Maya3112

  Maya3112 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  479
  Допаѓања:
  478