Какви влошки користите?

Дискусија во 'Тело' започната од qxwy, 21 ноември 2012.

 1. trixy

  trixy Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2016
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  878
  Пол:
  Женски
  Always ноќни, од најголемите. Пуста параноја:lol:
   
  На EraBon, Acka22 и Different7 им се допаѓа ова.
 2. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  6.675
  Пол:
  Женски
  Секојдневни Always, онака Yup.
   
 3. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.479
  Пол:
  Женски
  и до толку замарање кој какви влошки користит?
   
  На meckicka и corapce им се допаѓа ова.
 4. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.282
  Пол:
  Женски
  Мoментaлнo имaм Нaтурелa. Зaдoвoлнa сум oд нив. Брзo впивaaт. Бев скептик зa пaмучни влoшки, aмa oвие се пoкaжaa дoстa дoбри. Плaнирaм и пoнaтaкa дa ги кoристaм. Виoлетa ги пoскaпијa. И тие беa дoбри.
   
 5. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.146
  Допаѓања:
  7.795
  Пол:
  Женски
  Повеќе користам Molfi, а ги корисатм и Yup
   
 6. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.792
  Допаѓања:
  40.587
  Пол:
  Женски
  Незнаев каде да прашам, па тука ќе напишам :)
  Дали знаете како се викаат големите влошки тие што се многу големи јас ги користев ама беше тоа многу одамна и заборавив како изгледаат а и како се викаaт се сеќавам со нив имаше и влажни марамчиња беа одделени секои марамчиња.
  Ако некој знае како се викат нека ми каже. :)
   
 7. esperansa777

  esperansa777 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  923
  Допаѓања:
  1.854
  Пол:
  Женски
  Violeta imaat vlazni maramcinja so niv.a za golemi neznam
   
 8. Toxicna

  Toxicna Активен член

  Се зачлени на:
  20 август 2016
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Женски
  Yup и Always.(y)
   
 9. ilina-m

  ilina-m Активен член

  Се зачлени на:
  20 август 2016
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  56
  Пол:
  Женски
  Bony обични дебели
  Не заради цената туку заради материјалот
  Порано always ама синтетика се - морав како заклана бев... последниве години не е обилно па добро поминувам со старовремскиве
   
  На OmniaVanitas му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Sunday-Rose

  Sunday-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  347
  Допаѓања:
  122
  Пол:
  Женски
  Always стварно многу добро впиваат-никогаш не ми пропуштиле, ама многу ми шушкаат и како пластични ми се затоа веќе не ги користам, освен во одредени случаи за навечер, Every Day исто така ми изгледаат многу крути, потоа имам користено и едни бугарски мислам дека се Everbel-беа многу убави ама ги снема едно време па поминав на Libresse - засега ми се најдобри и нив си ги користам и тие подебелите-класичните, и овие потенките розовите.
   
 11. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  16.835
  Допаѓања:
  76.659
  Пол:
  Женски
  Леле, Евербел! Кај ти текна. :D
  Ме наврати на моето прво добивање, ова ми беа првите влошки. :D
  И кога ќе ми текне, навистина беа многу добри, штета што ги нема повеќе.
   
  На Sunday-Rose му/ѝ се допаѓа ова.
 12. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.079
  Допаѓања:
  17.611
  Јас инфекција закачив од влажните марамчиња на виолета што идат во паковање со влошките :!:
   
 13. Rabbit

  Rabbit Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  2.177
  Допаѓања:
  41.636
  Пол:
  Женски
  Со години ги користам и супер ми се.
  [​IMG]
   
 14. Neven@

  Neven@ Нов член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Always, najzadovolna sum od niv
   
 15. biGirl

  biGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.115
  Допаѓања:
  2.905
  Пол:
  Женски
  Yup najdolgite ...pampers :D
   
 16. meckicka

  meckicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2016
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  1.324
  Пол:
  Женски
  Always koristam ili every day
   
 17. Мариаа.

  Мариаа. Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2016
  Пораки:
  2.347
  Допаѓања:
  18.897
  Пол:
  Женски
  Always, сега, засекогаш и во вечни векови! :D
   
 18. Healthyandbeauty

  Healthyandbeauty Активен член

  Се зачлени на:
  2 март 2017
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  3


  погледнете ги овие видео и видете зошто е важно да бираме какви влошки купуваме ,многу од инфекциите настануваат и поради влошките кој ги користиме
   
 19. teteks

  teteks Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2017
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  788
  Yup и EveryDay.
   
 20. fana

  fana Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 август 2012
  Пораки:
  7.755
  Допаѓања:
  44.324
  Пол:
  Женски
  Librese користев.. А и после породување мислам дека такви ќе користам или Feel fine.