Какви влошки користите?

Дискусија во 'Тело' започната од qxwy, 21 ноември 2012.

 1. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.263
  Допаѓања:
  7.191
  Пол:
  Женски
  Always, Everyday, Yup.. катастрофа ми се, било кои од нив, предебели, преголеми, гребат од сите страни, крилцата малце да се изместат и одма почнуваат да гребат, ми имаат оставено и гребаници, сум се запурувала од дебелината. И не се памучни воопшто, одвратни ми се сите три.
  Пред да останам бремена, со години ги користев Libresse или FeelFine, памучни и преубави, не ме гребат вопшто, и да се подместат малце, пак не ме гребеле и не ми протекувало.
   
  На Dodo1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  17.886
  Допаѓања:
  150.590
  Пол:
  Женски
  Ги пробав влошките на Organyc, и морам да признаам дека се супер. Меки, впивливи, одлични.
  Ама, скапи се некако... не се исплати навистина, за десет влошки 350 денари баш и не е евтина варијанта. Убаво би било да бидат подостапни за сите, со пониска цена и поголеми пакувања.
   
  На buba4e89 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 3. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  19.262
  Допаѓања:
  122.582
  Пол:
  Женски
  Мене yup ми правеа проблеми,ме гребеа. Поужасно нешто не сум користела.
   
 4. anggell

  anggell Популарен член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2011
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  2.473
  Пол:
  Женски
  Исто на Sleepy се органски и се убави. 20 парчиња за околу 150 ден. во Зегин ги купувам. Libresse ги заменив со овие, поубави ми се, а и цената е прифатлива
   
  На cresa-jagoda и Annath им се допаѓа ова.
 5. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  3.719
  Допаѓања:
  10.604
  Пол:
  Женски
  Everyday ама почесто оние обичнине Бони од памтивек што се произведуваат. Другиве yup и сл ми сметаат, како пластични се
   
 6. Lollipop_123

  Lollipop_123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 август 2019
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  905
  Пол:
  Женски
  Најдобри, 10/10:inlove::inlove: 0025784_violeta-lady-ultra-tanek-vlozek-cotton-super-101_800.jpeg.jpg
   
  На Guns N` Roses, nevermet18 и hermosa им се допаѓа ова.
 7. Bela Vela

  Bela Vela Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јули 2017
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Женски
  Само од YUP сум задоволна , не ми протекува , дека подебелки се ;)
   
 8. Dodo1

  Dodo1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  429
  Пол:
  Женски
  Само libresse дефинитивно. Меки, памучни, нежни, не се осеќаш ко пелена да носиш.. Еднаш пробав сменив некои со мрежичка одозгора, 3 дена иритација имав мислам дека.. Катастрофа
   
 9. Аничкаa

  Аничкаa Активен член

  Се зачлени на:
  29 август 2020
  Пораки:
  171
  Допаѓања:
  184
  Пол:
  Женски
  Дали некој ги знае платнените влошки со нитни? За повекекратна употреба се, се перат се сушат пак се ставаат. Ги нема по маркетите онлајн само.
  Дали ги користите?
  *секојдневни влошки