Какви влошки користите?

Дискусија во 'Тело' започната од qxwy, 21 ноември 2012.

 1. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  731
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  Исто... :)
   
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
  everyday..јас сум задоволна од нив.... :) ..досега ми се нема случено да ми потече...
   
 3. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.705
  Допаѓања:
  4.988
  Пол:
  Женски
  Презадоволна сум :) Многу убаво мирисаат :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 4. Evdoxia

  Evdoxia Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2012
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
  Yap- ми се допаѓаат а и цената е приступачна (за мене) :)
   
 5. Tanjus

  Tanjus Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  70
  [​IMG]

  Најубави ми се овие, а кога нема вакви користам евербел.
   
 6. Ladyinred91

  Ladyinred91 Активен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
 7. kitty.lover

  kitty.lover Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2012
  Пораки:
  595
  Допаѓања:
  346
  Every day и Yup.
   
 8. TIGARCE86

  TIGARCE86 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2012
  Пораки:
  1.423
  Допаѓања:
  2.585
  Пол:
  Женски
  every day fresh duplo paketce za dostapna cena prezadovolna sum za nisto ne gi menuvam :D
   
 9. moonlight-girl.55

  moonlight-girl.55 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  1.456
  Допаѓања:
  2.427
  Само Yup, веќе едно 4-5 години.
   
 10. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.315
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
 11. Imini

  Imini Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2012
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  26
  Libresse а понекогаш и Yup.
   
 12. whit3.cat91

  whit3.cat91 Активен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2012
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  11
  Every day - Миризливите.. :D
   
 13. jagotka.99

  jagotka.99 Активен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  24
 14. dream.queen

  dream.queen Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2012
  Пораки:
  313
  Допаѓања:
  191
  Пол:
  Женски
  и ноќни и дневни од тие што се со паковањето розево YUP
   
 15. Oleeenka

  Oleeenka Популарен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  523
  Уште од првиот пат кога добив ги користам овие [​IMG]. Памучни се горе и многу ми е пријатно. Од другите што се како мрежичка ми се јавува чешкање :sweat: :wasntme:
  И за навечер ги користам овие [​IMG]
   
 16. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.422
  Уште од првиот ден. Немам други користено.
  [​IMG]
   
 17. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.788
  Допаѓања:
  2.548
  Пол:
  Женски
  Сега ги користам овие, многу се убави
  [​IMG]
  А порано ги користев Виолета, али решив малку да сменам :)
   
 18. MiniMouse7391

  MiniMouse7391 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2011
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  30
  Libresse се најубај скоро секогаш такви користам :)
   
 19. ma4enceEdno

  ma4enceEdno Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  461
  Every day и од обичните и од секојдневните.
   
 20. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.303
  Допаѓања:
  425
  Пол:
  Женски