Какви влошки користите?

Дискусија во 'Тело' започната од qxwy, 21 ноември 2012.

 1. SnowWhite91

  SnowWhite91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  1.153
  Допаѓања:
  1.397
  Последниве неколку месеци EveryDay
  Претходно ги користев Always, ама сега нешто ги сменија, сеа им пишува Micro Touch и не се како што беа порано :@ а тие ми беа најубави
  За овој месец планирам да ги пробам Yup зашто овие EveryDay и не ми се баш погодени :worried:
   
 2. Lovy1

  Lovy1 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  817
  Пол:
  Женски
  YUP и Always :D
   
 3. ana-girl

  ana-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  14 март 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  648
 4. stoilovat

  stoilovat Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2013
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  9
  YuP (нопмални) :)
   
 5. hearted

  hearted Нов член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2013
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  4
  Yup жолти , ретко розеви :)
   
 6. fiery.dust

  fiery.dust Активен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Користев Аlways, ама почнаа да ми прават алергија.. сега користам ЕveryDay и задовона сум. :)
   
 7. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  573
  Пол:
  Женски
  Користев Fantasy Flirt, сега зедов Yup нормални, а нареден пат сакам да земам Always. :)
   
 8. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.534
  Допаѓања:
  4.247
  Пол:
  Женски
  feel fine :D , сите ги имам испробано и изгледа уште сум во потрага :lol: а најубави ми беа Everbel ама не се тоа што беа на почетокот :( едно време ги прекинаа или во околните продавници немаше ама сега воопшто не се убави :|
   
 9. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.267
  Допаѓања:
  14.967
  Пол:
  Женски
  Аlways...нај нај добри :up:
   
 10. Agrona

  Agrona Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  1.707
  Пол:
  Женски
  Менувам, но најчесто ги користам овие:
  [​IMG]
  или
  [​IMG]
   
 11. Waka-waka

  Waka-waka Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  8.637
  Пред некој ден се полажав нови демек и ги купив овие [​IMG]

  Воопшто не ми се погодени,премногу се парфимирани,а избегнувам да користам парфимирани влошки некако не ми се безбедни.
   
 12. CocoLady

  CocoLady Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2012
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  89
  Користам претежно Always но и Yap понекогаш :)
   
 13. Li0ness

  Li0ness Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.057
  Допаѓања:
  1.796
  Always и тоа од овие Platinum, ама случајно налетав на овие и задоволна сум.

  [​IMG]
   
 14. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.631
  Допаѓања:
  14.576
  Пол:
  Женски
 15. lollipop93

  lollipop93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  87
  Дали некој ги има пробано влошките карине пробиотк,ги најдов на нет заради 4ести инфекции се препора4уваат и пишуваше дека помагаат,ако ги имате користене пишете
   
 16. Li0ness

  Li0ness Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.057
  Допаѓања:
  1.796
  Прочитај два поста погоре :!:
   
 17. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  240
  Пол:
  Машки
  Еveryday-eдноставно прекрасно мирисаат и не пропуштаат. :)
   
 18. Caliopea

  Caliopea Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2012
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  61
  Always или Yup,ретко Everyday :)
   
 19. lollipop93

  lollipop93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  87
   
 20. lollipop93

  lollipop93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  87
  Помагаат ли за спре4ување на вагиналната инфекција,нели затоа се и препора4уваат. :hai: :hai: